piątek, 9 stycznia 2015

Przykładowe paleo menu dla początkujących lub chcących zrzucić brzuszek


Dieta paleo jest świetna i przekonuje się o tym coraz większa liczba osób! Można by jeszcze dużo pisać na temat jej zalet, jednak dzisiaj nie będzie wiedzy teoretycznej, a praktyczne zalecenia. Dieta paleo jest cudowna - ale tylko wtedy, kiedy możecie ją zastosować, a nie tylko o niej czytać. Właśnie dlatego na blogu rusza akcja Paleo Challenge, w ramach której możecie spróbować tej metody odżywiania, pobierając sobie tygodniowy jadłospis z dzisiejszego posta! Jeśli nienawidzisz diet, liczenia kalorii, reżimu dietetycznego, strefy buforowej w obrębie lodówki oraz uczucia wiecznego głodu, a jednocześnie chcesz pozbyć sie wystającego brzuszka, poprawić wygląd skóry i odzyskać zdrowie -  jesteś we właściwym miejscu! Kto spina poślady i w to wchodzi? :)


Dieta paleo leczy trądzik, problemy z układem pokarmowym, stany zapalne organizmu, ogranicza wypadanie włosów, stabilizuje tarczycę, reguluje gospodarkę hormonalną, przyspiesza metabolizm, dodaje sił witalnych i potrafi jeszcze wiele cudów. Tak więc, nie ważne, czy chcesz pozbyć się wysypki, zrzucić brzuszek, pomóc swoim chorym jelitom, a może po prostu poczuć sie lepiej - tylko spróbuj i zobacz, że to się stanie :)

Jedynymi zasadami jakie będą obowiązywać, są:
1. Przestrzeganie zasad diety paleo i jadłospisu
2. Jedzenie tyle, na ile ma się ochotę.
3. Picie dużej ilości wody
4. Wysypianie się i bycie wypoczętym
5. Monitorowanie samopoczucia i zmian, jakie zachodzą. Panie - oglądajcie brzuszki.
6. W razie wątpliwości PISAĆ i PYTAĆ w komentarzach, na fanpage'u bądź mailowo!


Ważne jest, aby spróbować minimum na tydzień (ale bez grzeszków), bo po takim czasie już często widać pierwsze efekty. Idealnym okresem na przetestowanie Paleo jest 30 dni. Wtedy ujawnia się już efekt wow ;)


Spróbujcie i sami sprawdzcie, jak będziecie się czuli. To najlepsza miara tego, czy dieta działa. Jedyne czego mogę wam życzyć to powodzenia i czekać na wasze komentarze i opinie :) Spinajcie cztery litery i startujcie, niech ten Nowy Rok zacznie się od sukcesu i świetnego samopoczucia!

Plik do pobrania znajduje się tutaj albo tutaj, wystarczy kliknąć "pobierz"


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz